Po spotkaniu popielgrzymkowym….:)

28 września po południu spotkaliśmy się w gościnnej szkolnej kaplicy, gdzie oczekiwała na nas siostra Bernadetta. Spotkanie rozpoczęliśmy ok. godziny 16 od Mszy Świętej. Słuchając Słowa Bożego rozważaliśmy, jak ważne jest w życiu każdego człowieka to, by zwracać uwagę na wypowiadane słowa i dawane obietnice. Łącząc się we wspólnej modlitwie pamiętaliśmy o wszystkich pielgrzymach i tych, którzy zawsze wspierają nas w czasie wędrówki, ale także przez te miesiące, gdy jesteśmy poza szlakiem.

Po Eucharystii odbyła się tzw. mniej oficjalna część wieczoru. Przy kawie i herbacie, pysznych sałatkach i ciastach wspominaliśmy przeżyte radosne wakacyjne chwile. Cieszyliśmy się swoją obecnością i tym, że mimo rozlicznych obowiązków udało się na chwilę zatrzymać w codzienności i dołożyć swoją część do budowania pielgrzymkowej wspólnoty.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania naszego spotkania. Cieszymy się z obecności każdego pielgrzyma i zapraszamy na kolejne spotkania, o których informacje regularnie pojawiać się będą na stronie grupy 5.

Przewodnik grupy 5.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *