Spotkanie modlitewne Piątki.

Drodzy Pielgrzymi grupy 5. Zapraszam na kolejne wspólne spotkanie pielgrzymowiczów. Tym razem odbędzie się w sobotę,  16 listopada w Poznaniu. Zaczniemy o godzinie 16 od Mszy Świętej. Później przeżyjemy wspólną Adorację, a zwieńczeniem tego popołudnia będzie spotkanie przy kawie lub herbacie. Stąd też, jeśli jest to możliwe, można zabrać ze sobą coś słodkiego, co uprzyjemni nasze rozmowy. Spotkamy się w Klasztorze Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego przy ul. Głogowskiej 145 w Poznaniu. Mam nadzieję, że wielu pielgrzymów znajdzie czas w listopadowe popołudnie. Serdecznie zapraszam.

Jezus

Przewodnik grupy 5.

3 thoughts on “Spotkanie modlitewne Piątki.”

 1. A co z Jankowem Przygodzkim ????, Przecież śpicie w nim, nieprawdaż ? Może należałoby by jakoś wspomóc po tragedii?

  Ja szłam z 5-tką 25 lat temu i tam właśnie spaliśmy. Ci ludzi u których spaliśmy prosili nas o modlitwę w Częstochowie.
  Może teraz należy się im pomoc materialna bo stracili dobytek całego życia.?
  Maggie

 2. Właśnie jutro się spotkamy – jak widać – na modlitwie. Cały dzień myślą i sercem jestem w Jankowie Przygodzkim. I myślę, jak Pan Bóg to robi, że natchnął kogoś, kto bardzo chciał, aby w sobotę 16 listopada grupa “5” spotkała się na modlitwie… Gdy o tym rozmawialiśmy, nie wiedziałam dlaczego tylko ten termin był brany pod uwagę. Dzisiaj wiem.
  Razem pomyślimy też jak jeszcze możemy pomóc.
  Od siebie też zapraszam na sobotnią Eucharystię o 16:00 do szkolnej kaplicy.
  Z darem modlitwy
  – s.Mernadeta CR

 3. Co do pomocy mieszkańcom Jankowa Przygodzkiego to czekamy na informacje w jaki sposób będziemy mogli pomóc, czy chodzi o pomoc finansową czy może bardziej o konkretne produkty. Także, na pewno pomoc będziemy organizować.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *